Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Ostatnio dodane

14:39

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rabce-Zdroju to organizacja pozarządowa, samopomocowa i niedochodowa - zrzeszająca rodziny wychowujące osoby z niepełnosprawnością intelektualną ich przyjaciół. Montaż windy w budynku jest warunkiem koniecznym, by móc otworzyć Środowiskowy Dom Pomocy dla dorosłych osób niepełnosprawnych. Od realizacji przedsięwzięcia dzieli organizację 150 tys. zł. 

Czytaj więcej »

14:54

60 tys. złotych to maksymalna kwota dotacji na remont małopolskich remiz strażackich. Na złożenie wniosku gminy i jednostki OSP mają czas tylko do 13 marca br. Środki te przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa i jakości pracy strażaków-ochotników.

Czytaj więcej »

21:50

Nawet najlepszy rodowód niewiele dziś znaczy - ofiarą zaniedbania może paść zwykły pies rasy "kundel", ale też pies z bardzo cennym rodowodem. W sieci nie brak historii rasowych psów odebranych interwencyjnie przez organizacje prozwierzęce. Niejednokrotnie odbierane psy to obraz nędzy i rozpaczy, a sprawa kończy się na sali sądowej. Bywa też niestety i tak, że na leczenie jest już za późno, a najlepsza pomoc to poddać bardzo cierpiącego zwierzaka eutanazji. 

Czytaj więcej »

10:58

Projekt „Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej” ma na celu promocję atrakcji turystycznych oraz dziedzictwa historii kolei w Małopolsce i obejmuje przejazdy historycznym taborem kolejowym ze Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce wraz z atrakcjami na pokładzie pociągów oraz podczas postojów na poszczególnych stacjach i przystankach.

 

Czytaj więcej »Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.