Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Ostatnio dodane

08:05

VI Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu odbędzie się w Rabce-Zdroju w dniach 25-26 lutego 2019 roku pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Rabki-Zdroju, Starosty Powiatu Nowotarskiego oraz Prezesa Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

 

Czytaj więcej »

08:00

20 stycznia 2019 r - godz. 18.00 - Koncert Noworoczny - WIELKA WŚRÓD GWIAZD - I Festiwal Sztuki Wokalnej im. Anny Kościelniak pod patronatem JE Rektora AM propf. Dr. hab. Władysława Szymanńskiego - Kościół św. Teresy ul. Parkowa 9.

 

Czytaj więcej »

13:57

Adaś Kurzeja to pogodny 11-latek z Witowa. Niestety chłopiec choruje, i to poważnie. Pod koniec października zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną oraz guz śródpiersia. 

Czytaj więcej »

10:58

Projekt „Małopolskie Szlaki Turystyki Kolejowej” ma na celu promocję atrakcji turystycznych oraz dziedzictwa historii kolei w Małopolsce i obejmuje przejazdy historycznym taborem kolejowym ze Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce wraz z atrakcjami na pokładzie pociągów oraz podczas postojów na poszczególnych stacjach i przystankach.

 

Czytaj więcej »

14:17

W miniony weekend na stadionie Klubu Sportowego Wierchy odbył się turniej piłki nożnej dzieci o Puchar głównych sponsorów klubu – DTP-SOFT i Ośrodka Wypoczynkowego ELA. W rozgrywkach uczestniczyło 7 zespołów z powiatu nowotarskiego w formule gry każdy z każdym. Dużo gry i sportowych emocji towarzyszyło młodym adeptom piłki nożnej.

Czytaj więcej »Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.