Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Informacje

00:29

Już po raz trzeci Fundacja dla Akademii Górniczo-Hutniczej zaprasza przedsiębiorców, naukowców i gości zagranicznych do udziału w konferencji pt.: "Małopolska jako region dobrych praktyk i nowych trendów w zakresie poprawy efektywności energetycznej” organizowanej w ramach projektu Central European Energy Forum - Energy CEE Day 2019.

 

Czytaj więcej »

14:39

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rabce-Zdroju to organizacja pozarządowa, samopomocowa i niedochodowa - zrzeszająca rodziny wychowujące osoby z niepełnosprawnością intelektualną ich przyjaciół. Montaż windy w budynku jest warunkiem koniecznym, by móc otworzyć Środowiskowy Dom Pomocy dla dorosłych osób niepełnosprawnych. Od realizacji przedsięwzięcia dzieli organizację 150 tys. zł. 

Czytaj więcej »

14:54

60 tys. złotych to maksymalna kwota dotacji na remont małopolskich remiz strażackich. Na złożenie wniosku gminy i jednostki OSP mają czas tylko do 13 marca br. Środki te przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa i jakości pracy strażaków-ochotników.

Czytaj więcej »

12:05

Jesteś zainteresowany zakupem maszyny budowlanej, ale nie wiesz, czy wybór płatności w systemie ratalnym będzie dla Ciebie korzystny…? Przekonaj się, że u nas to się naprawdę opłaca! Nasza specjalna oferta adresowana jest wyłącznie do Klientów firmy ADAMEX i dotyczy wybranych maszyn budowlanych, zamieszczonych na stronie adamexmaszyny.pl. Nie zwlekaj z decyzją, bowiem czas promocji jest ograniczony!

Czytaj więcej »

09:51

Policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzą dzisiaj ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Telefony". Mają one na celu egzekwowanie stosowania się kierujących do zakazu korzystania podczas jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku.

Czytaj więcej »

21:20

W czwartek 24 stycznia 2019 roku odbyło się uroczyste wręczenie kluczyków do nowego radiowozu zakupionego w grudniu 2018 roku na potrzeby Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju. W przekazaniu radiowozu uczestniczył komendant powiatowy policji w Nowym Targu  insp. Robert Bartosz, komendant Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju podinsp. Henryk Chudy, burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder, wójt gminy Raba Wyżna Andrzej Dziwisz oraz wójt gminy Spytkowice Ryszard Papanek.

Czytaj więcej »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.