Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Sport

23:55

Drużyna Wierchów Rabka-Zdrój pokonała na boisku w Klikuszowej 4:1 miejscową Lepietnice Klikuszowa/Obidowa w piątej kolejce I Podhalańskiej Ligi juniorów młodszych. Dzięki zwycięstwu piłkarze Franciszka Mrózka przybliżyli się do drugiego miejsca w tabeli na koniec krótkich, bo trwających zaledwie dwa miesiące rozgrywek, w których każdy zespoł gra tylko pięć spotkań.  

Czytaj więcej »

02:01

Piłkarze Wierchów Rabka-Zdrój nie zwalniają tempa w rozgrywkach Podhalańskiej Klasie "A". Drużyna trenera Franciszka Mrózka pokonała na własnym stadionie 4:1 ekipę z Czarnego Dunajca i tym samym notuje znakomitą passę kompletu zwycięstw w rundzie wiosennej. Bramki dla biało-zielonych zdobyli Łukasz Sularz, Marcin Wójciak, Bartłomiej Traczyk oraz Paweł Świder.  

Czytaj więcej »

02:11

Od środy 23 kwietnia przez cały tydzień trener seniorów oraz juniorów młodszych Wierchów Franciszek Mrózek uczestniczył na zajęciach treningowych w klubie sportowym Cracovia Kraków pod okiem trenera Michała Probierza. Nasz szkoleniowiec posiada obecnie licencje UEFA A ale ciągle stawia przed soba kolejne wyzwania, które z pewnością zaowocują w przyszłości.

Czytaj więcej »

00:25

Piąty mecz na wiosnę i piąta wygrana - tak w skrócie można podsumować występ piłkarzy z Rabki-Zdroju w rozgrywkach Podhalańskiej "A" Klasy. Tym razem o punkty było niezwykle ciężko, bo duży opór postawiła dość niespodziewanie ekipa Szarotki Rokiciny Podhalańskie. Po dwóch bramkach z rzutów karnych wykorzystanych przez Pawła Świdra oraz Daniela Świdra Wierchy wygrały na wyjeździe 2:0.  

Czytaj więcej »

22:00

Piłkarze Wierchów Rabka-Zdrój wygrali swój czwarty mecz rundy wiosennej w Podhalańskiej "A" Klasie. Na boisku w Lipnicy Wielkiej po dwóch bramkach Kamila Lupy i Pawła Świdra pokonali miejscową Babią Górę 4:1 i tym samym utrzymali przewagę ośmiu punktów nad drużyną Podhala II Nowy Targ. Trzeba przyznać że spotkanie było bardzo zacięte, a gra obydwu zespołów mogła podobać się kibicom.   

Czytaj więcej »

22:08

Piłkarze Wierchów Rabka-Zdrój wykonali kolejny krok w stronę awansu do "okręgówki". Po spokojnym i dość jednostronnym meczu pokonali na stadionie przy ulicy Jana Pawła II zespół Zapory Kluszkowce 3:0 po trafieniach Kamila Lupy, Andrzeja Czrnoty oraz Barłomieja Traczyka. Tym samym Rabczanie utrzymali bezpieczną przewagę nad goniącymi ich zespołami. 

Czytaj więcej »

07:56

Już 13 maja, wyścigiem o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec, rozpocznie Kolarski Puchar Podhala w kolarstwie szosowym „Podhale Tour 2018”. Cały cykl, składa się z czterech etapów, kolejne dwa, również  ze startu wspólnego odbędą się: 17 czerwca w Rabie Wyżnej i 7 lipca w Rabce-Zdroju, a ostatni - jazda indywidualna na czas – 23 września w Spytkowicach.

 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.