Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na
Sport

10:09

Bardzo szybko zbliża się termin ostatniego etapu  Podhale Tour - Wyścigu o Puchar Wójta Gminy  Spytkowice. Zawody odbędą się w niedzielę 23 września  - start i meta na terenie kompleksu sportowo wypoczynkowego „BESKID”.

 

Czytaj więcej »

18:52

Piłkarze Wierchów Rabka-Zdrój po raz kolejny pokazali, iż będą się bić o najwyższe cele w nowosądeckiej "okręgówce". W niedzielne popołudnie pokonali na stadionie przy ulicy Jana Pawła II 4:0 ekipę Laskovi Laskowa, której trenerem jest były opiekun biało-zielonych Franciszek Mrózek. Bramki strzelili debiutujący w tym spotkaniu Niverton Caetano da Silva, Kamil Lupa, który zaliczył także trzy asysty oraz Tomasz Ciecko i Rafał Kościelniak. 

Czytaj więcej »

23:27

Po zwycięstwie 4:1 nad Orłem Wojnarowa piłkarze Wierchów Rabka-Zdrój musieli rozegrać w ciągu kilku dni dwa kolejne mecze, każdy z nich był szlagierem. Po pechowej porażne z Popradem Rytro, podopieczni trenera Marka Holochera pokonali 1:0 ekipę Sokoła Słopnice. Bramkę, która zdecydowała o trzech punktach zdobył Tomasz Ciećko. Ekipa z udrowiska zajmuje w tabeli trzecią pozycję. 

Czytaj więcej »

02:24

Zwycięstwem 4:1 zakończył się pierwszy od lat mecz Wierchów Rabka-Zdrój w "okręgówce". Piłkarze z uzdrowiska szczególnie dzięki efektownej pierwszej części spotkania pokonali ekipę Orła Wojnarowa po dwóch bramkach Tomasza Ciećki, a także po jednym trafieniu Andrzeja Czarnoty i Tymoteusza Chodźko. Już w środę kolejny mecz, tym razem na wyjeździe biało-zieloni podejmą Poprad Rytro.  

Czytaj więcej »

10:53

Stu dwudziestu zawodników stanęło na starcie niedzielnego wyścigu z cyklu Podhale Tour, o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju. Barwny peleton miał do pokonania tylko 64 kilometry trasy, lecz był to niezwykle trudny etap, głównie z powodu licznych, ostrych podjazdów, co prawda długie i szybkie zjazdy rekompensowały trud wspinaczki ale 15% ścianki zaskoczyły niejednego twardziela.

Czytaj więcej »

13:15

Stadion i tereny Ochotniczej Straży Pożarnej w Chabówce będą bazą organizacyjną III etapu zawodów kolarskich Podhale Tour o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju, które zostaną przeprowadzone w niedzielę 8 lipca.  Zapisy już od godz. 9:30, a start planowany jest w samo południe. 

 

Czytaj więcej »

00:30

Piłkarze z Rabki-Zdroju w najlepszy możliwy sposób przypieczętowali swój awans do "okręgówki". Na stadionie przy ulicy Jana Pawła II pokonali 6:2 Orawę Jabłonka i z przewagą 12 punktów nad drugim Podhalem II Nowy Targ zwyciężyli w rozgrywkach Podhalańskiej Klasy "A". Trzeba także podkreślić, iż najlepszym bramkarzem sezonu został golkiper Wierchów Piotr Gogola.  

Czytaj więcej »

01:20

Kibice w Rabce-Zdroju mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Wierchy wygrały hit rundy wiosennej, a zarazem mecz na szczycie tabeli z zespołem Podhala II Nowy Targ 1:0 i tym samym na  dwie kolejki przed końcem sezonu zapewniły sobie awans do V Ligi. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Piotr Szynalik. Był to z pewnością najlepszy jaki mógł otrzymać prezent urodzinowy dla trenera Franciszka Mrózka. 

Czytaj więcej »

23:01

Piłkarze Wierchów Rabka-Zdrój zrobili przedostatni krok w stronę Ligi Okręgowej. Na boisku w Zakopanem pokonali po zabójczej końcówce KS Zakopane 4:1, mimo iż do 78 minuty przegrywali 0:1. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli Piotr Szynalik oraz Kamil Lupa, którzy zanotowali po dwa trafienia. 

Czytaj więcej »

02:46

Wierchy Rabka-Zdrój mogą w czwartkowe popołudie świętować awans do "okręgówki" wygrywając z KS Zakopane. Stanie się tak tylko w przypadku straty punktów przez Podhale II Nowy Targ. Mimo to spotkanie w stolicy Tatr zapowiada się niezwykle ciekawie, z punktu widzenia tabeli Podhalańskiej "A" Klasy. 

 

Czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.