Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

119. numer gazety Góral Info


Rozpoczynamy IV edycję Plebiscytu na Najpopularniejszą Jednostkę OSP Podhala, Orawy, Spisza i Pienin 2017. W najnowszym wydaniu gazety Góral Info odnajdą Państwo wszystkie jednostki, na które można oddawać swoje głosy do 12 grudnia 2017 r. Jak co roku, dla zwycięzcy przewidziano wiele atrakcyjnych nagród. Zachęcamy do głosowania. Osoba, które wyśle najwięcej wiadomości sms na wybraną jednostkę, otrzyma bon o wartości 250 zł na zakupy w Hali Handlowej w Nowym Targu (ul. Ludźmierska 25A).

W

ięcej o plebiscycie: www.goral.info.pl/artykul.aspx?item=iv-plebiscyt-na-najpopularniejsza-jednostke-osp-podhala-orawy-spisza-i-pienin-17_7408

W 119. numerze gazety Góral Info piszemy również o projekcie planu zagospodarowania przestrzennego województwa małopolskiego i sprzeciwie wobec stworzenia parków krajobrazowych Pasma Policy oraz Torfowisk Orawskich wyrażonym przez gminy: Czarny Dunajec, Jabłonka, Bystra – Sidzina, Maków Podhalański, Jordanów  oraz Zawoja.

Reklama


Czy w Zakopanem powstanie kryty stok narciarski? Jak zweryfikować kwatery turystyczne, aby nie trafić na obiekt widmo? Plan powstania transgranicznej linii autobusowej z zakopiańskich Kuźnic do słowackiej Suchej Hory coraz bliższy realizacji? Jakie nowe obiekty powstaną w Rabce-Zdroju?

Na te wszystkie pytania odpowiadamy w najnowszych wydaniu gazety. Zachęcamy do lektury. Wersja elektroniczna gazety: www.goral.info.pl/Gazeta.aspx


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.