Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

ADAMEX - krajowy dostawca używanych maszyn budowlanych światowych marek


Firma ADAMEX z Podolsza, działająca już od ponad 25 lat, w pełni zasłużyła na miano sprawdzonego sprzedawcy węgla (luzem i workowanego), producenta markowych eko-groszków: STRONG® , HALNY® , ENERGY PLUS , RETOTER PLUS ,  oraz wzbogaconego eko-miału RETOTER® , oferującego opał własnej produkcji również drogą internetową - ekogroszekplus.pl ). Od kilku lat jest także dostawcą używanych maszyn budowlanych światowych marek - coraz chętniej wybieranym przez polskich jak i zagranicznych Klientów.

- W naszej ofercie znajdziecie Państwo używany sprzęt, zarówno nieco starszy jak i nowszy, czy wręcz bardzo młody wiekiem. Oferujemy głównie światowej klasy przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, spychacze oraz inne maszyny i akcesoria – oczywiście w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy głównie na marki najbardziej cenione na rynku, takie jak: POWERSCREEN, TEREX, RUBBLE MASTER, SANDVIK, EXTEC, CAT, VOLVO, JCB oraz na inne marki, równie znane i sprawdzone - podkreśla Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski.

Nasze atuty…? Przede wszystkim posiadamy cenne doświadczenie w branży. Oferujemy fachową pomoc w wyborze maszyny odpowiedniej do rodzaju prowadzonej działalności. Pomagamy w uzyskaniu dogodnych warunków leasingowych, a przy zakupie kolejnych maszyn w naszej firmie, bądź jednoczesnym zakupie co najmniej dwóch, jesteśmy elastyczni cenowo. Co istotne, przed sprzedażą serwisujemy każdą maszynę. Przygotowując ją do pracy wymieniamy m.in. filtry i płyny. Nasi Klienci nie muszą martwić się o transport specjalistyczny! Na życzenie kupującego zapewniamy dostawę sprzętu pod wskazany adres.

Reklama


Wielu uważa, że maszynę budowlaną – podobnie jak używany samochód osobowy – najlepiej kupuje się poprzez porównanie, tj. mając do wyboru co najmniej kilka podobnych maszyn. W naszej ofercie, na dwóch placach firmy, mamy regularnie około 60 maszyn budowlanych. To nie koniec dobrych wiadomości… Nawet jeśli nie odnajdziesz u nas maszyny spełniającej Twoje oczekiwania, to jesteśmy w stanie pomóc Tobie, przyjmując od Ciebie indywidualne zamówienie na wskazaną maszynę. Realizacja nastąpi w przypadku odnalezienia jej przez nas i wspólnym porozumieniu się co do ceny.

Chciałbyś poznać ofertę firmy ADAMEX …? Zobacz naszą stronę internetową: www.adamexmaszyny.pl lub zadzwoń pod numer telefonu: 602 552 539.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.