Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Akcja „Szlachetna Pożyczka” w Kasie Stefczyka


„Ty pożyczasz – razem pomagamy” takim hasłem promowana jest akcja Kasy Stefczyka. Zgodnie z jej założeniami każda udzielona Szlachetna Pożyczka (RRSO: 12,20%) to 50 zł przeznaczone przez Kasę na wybrany przez pożyczkobiorcę cel charytatywny.

„Szlachetna Pożyczka” to akcja, w której członkowie Kasy mogą skorzystać z atrakcyjnej pożyczki gotówkowej i wskazać organizacje charytatywną, na rzecz której Kasa Stefczyka przekaże wsparcie w wysokości 50 zł.

Jak to działa? W ramach akcji wystarczy do 31 grudnia podpisać z Kasą Stefczyka umowę Szlachetnej Pożyczki oraz wskazać beneficjenta, na rzecz którego Kasa Stefczyka przekaże 50 zł. Beneficjentem może być jedna z organizacji wskazanych w regulaminie akcji.

Reklama


Decydując się na pożyczkę w ramach tej akcji członkowie Kasy Stefczyka mogą liczyć na atrakcyjne miesięczne raty z wygodnym terminem spłaty. Ponadto Kasa umożliwia ubieganie się o pożyczkę nawet bez konieczności przedstawienia zaświadczenia o zarobkach. Jest to duże udogodnienie w procesie ubiegania się o pożyczkę.

Atuty Szlachetnej Pożyczki:

• atrakcyjna rata – 99 zł miesięcznie;

• możliwość ubiegania się o pożyczkę nawet bez zaświadczenia o zarobkach;

• możliwość ustalenia dnia spłaty miesięcznej raty;

• szybka decyzja kredytowa – wstępna informacja już w 15 minut.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do placówki:

Rabka Zdrój, ul. Orkana 17
tel. 18 269 21 22

Przyjdź do Placówki Pośrednika Kredytowego umocowanego do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych w imieniu i na rzecz SKOK Stefczyka związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umów o kredycie konsumenckim oraz do czynności niezbędnych do wykonywania zawartych Umów. Pośrednik Kredytowy Stefczyk Finanse-Towarzystwo Zarządzające SKOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Legionów 126-128. KRS w SR Gdańsk–Północ w Gdańsku, VIII WG KRS, KRS 0000427715, kapitał zakładowy: 252.603.905,00 zł (wpłacony w całości), NIP 586-227-79-20.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Szlachetna Pożyczka” można uzyskać na stronie www.kasastefczyka.pl lub w placówkach Kasy Stefczyka, w których jest dostępny Regulamin akcji.

Całkowita kwota kredytu Szlachetna Pożyczka wynosi 7007,00 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanym kosztem (prowizją 693,00 zł) wynosi 9,30%. Łączny koszt prowadzenia rachunku IKS w (całym) okresie kredytowania wynosi 0,00 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 12,20%. Czas obowiązywania umowy – 120 miesięcy, 119 miesięcznych rat równych: 98,82 zł oraz ostatnia 120. rata: 98,33 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 11 857,91 zł w tym odsetki: 4 157,91 zł. Informacje podano na podstawie reprezentatywnego przykładu z dnia 02.10.2017 r.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.