Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

II etap Podhale Tour w Rabce Zdroju


W dniu 4 czerwca 2017 Towarzystwo Cyklistów „Orzeł” Spytkowice i Urząd Miasta Rabka Zdrój organizuje drugi etap zawodów kolarskich „Podhale Tour 2017”, o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju. Tym razem zmagania kolarskie kontynuowane będą na terenie Rabki Zdrój. Start honorowy nastąpi z deptaku przed Muszką Koncertową a zakończy się metą na Harkabuzie.

D

o pokonania zawodnicy będą mieli około 90 km malowniczej trasy wiodącej z Rabki w kierunku Czarnego Dunajca – Jabłonki – Podwilka – Spytkowic – Raby Wyżnej i na Harkabuz. Dalej będzie jeszcze do pokonania jedna mniejsze pętla rozpoczynająca się zjazdem z Harkabuza do Podsarnia – Podwilka – Spytkowic – Raby Wyżnej by ostro finiszować na górze Harkabuz. Uwaga - ze względów technicznych impreza zostanie przyśpieszona i start do wyścigu głównego odbędzie się o godzinie 11,40.

Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych przewidziane są pamiątkowe statuetki, nagrody rzeczowe i dyplomy do 6 miejsca. Na wycieńczonych i zmęczonych zawodników na mecie oczekiwał będzie bufet z gorącym posiłkiem.

Reklama


Nie zapomniano o najmłodszych uczestnikach wywodzących się ze szkół podstawowych i gimnazjów – dla nich zorganizujemy „Mini Podhlale Tour” na Stadionie „Wierchy”- zapisy do godź 10 15, start o 10,45. Wszyscy uczestnicy rowerowych zmagań zostaną nagrodzeni medalami, dyplomami , a po dekoracji, wśród wszystkich uczestników, zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe .

Relacje z każdego etapu dostępne są na stronach patronów medialnych: Góral info , Podhale sport, Podhale 24, a także Tygodnika Podhalańskiego i TV Podhale. Przepiękne ujęcia prezentowane są na zdjęciach i filmach publikowanych na stronie Podhale Tour w popularnym medium społeczniściowym. Natomiast na stronie internetowej http://podhaletour.tcorzel.pl dostępne są wszelkie informacje dotyczące Podhale Tour 2017, a także linki do filmów, albumów fotograficznych itp.

Informujemy, że trzeci etap rozegrany zostanie w niedzielę 2 lipca 2017 na terenie Gminy Raba Wyżna, już dzisiaj serdecznie zapraszamy.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.