Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

III etap Podhale Tour 2018


Stadion i tereny Ochotniczej Straży Pożarnej w Chabówce będą bazą organizacyjną III etapu zawodów kolarskich Podhale Tour o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju, które zostaną przeprowadzone w niedzielę 8 lipca.  Zapisy już od godz. 9:30, a start planowany jest w samo południe. 

 

W

 

zawodach mogą startować zarówno amatorzy, jak i zawodnicy posiadający licencje kolarskie. Trasa wyścigu jest niemal taka sama, jaka była na II etapie i liczy około 70 km długości oraz 1500 m przewyższenia. Organizatorzy spodziewają się zaciętej walki o czołowe lokaty, zwłaszcza że krystalizuje się sytuacja w klasyfikacji generalnej, gdzie szanse na zwycięstwo i zdobycie głównej nagrody - Kolarskiego Pucharu Podhala ma jeszcze kilkunastu zawodników, a liderem po dwóch etapach jest niepokonany Sebastian Druszkiewicz. 

Reklama


Bezpośrednio przed startem głównym odbędą się zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży szkolnej o Grand Prix Rabki-Zdroju.

Organizatorem imprezy jest TC Orzeł Spytkowice, Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju, oraz miasto i gmina Rabka-Zdrój. Regulaminy na www.podhaletour.tcorzel.pl

Zapraszamy!


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.