Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Latające Talerze z kolejnym koncertem w Rabce-Zdroju


Już w piątek 14 września rabczańska restauracja "Wierchy" zaprasza na kolejny koncert krakowskiego zespołu "Latające Talerze". Wszyscy fani prawdziwego rocka na pewno nie będą zawiedzeni. Start zaplanowano na godzinę 20:00. 

Pierwszy, sierpiniowy występ krakowskiej formacji w "Wierchach" był tak udany, że zespół postanowił zagrać kolejny raz dla rabczańskiej publiczności. Wstęp jest wolny, a dla chętnych istnieje możliwość rezerwacji stolika pod numerem telefonu 729 994 108. Jesteśmy czwórką facetów, których łączy wieloletnia przyjaźń i miłość do muzyki. Każdy z nas gra od wczesnej młodości a razem gramy jako LATAJĄCE TALERZE już od roku 2000. Dzięki temu mamy wielkie szczęście robić w życiu to co kochamy najbardziej! 

Reklama
 
Przejechaliśmy tysiące kilometrów, zużyliśmy kilogramy strun, połamaliśmy setki pałek, nie przespaliśmy niezliczonych nocy, podczas których zwiedziliśmy dziesiątki miast… Po to żeby zagrać dotąd ponad dwa tysiące koncertów w całej Polsce i poza jej granicami. Za każdym razem na scenie dajemy z siebie wszystko, bo wiemy, że przecież może to być nasz ostatni koncert… Najważniejsze są emocje i energia, a tych nam z pewnością nie brakuje!
 
Zdobyliśmy I nagrodę Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Coverowych Kamienna Góra 2009 za interpretacje utworów Grzegorza Ciechowskiego i Republiki. Braliśmy udział w telewizyjnych programach: Droga Do Gwiazd i Must Be The Music. Na koncertach gramy głównie to co lubimy najbardziej, czyli Republikę, Coldplay, Depeche Mode czy Blur, ale także Boney M, The Monkees, Santanę, Eurythmics, A-Ha, czy Pet Shop Boys. Nasza pozytywna energia, różnorodny repertuar i oparty na (nieco absurdalnym) humorze, świetny kontakt z publicznością sprawiają, że nasze koncerty szybko stają się szaloną taneczną imprezą. Doskonale czujemy się zarówno na firmowych eventach, imprezach plenerowych jak i mniejszych klubowych koncertach.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.