Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Mikołajki dla Mukoludków – 1 grudnia 2018 r.


W sobotę 1 grudnia na terenie wybranych sklepów w Rabce-Zdroju, Nowym Targu, Zakopanem, Pieniążkowicach oraz Spytkowicach odbędzie się zbiórka publiczna funduszy oraz darów rzeczowych na przygotowanie świątecznych upominków dla chorych na mukowiscydozę. Zachęcamy do robienia zakupów w sklepach oznaczonych mikołajkowym plakatem i włączenia się w akcję przekazując wolontariuszom słodycze, żywność, bądź grosik do puszki.

 

P


Na terenie Rabki Zdroju kwestować będą wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. Eugeniusza Romera, w Nowym Targu kwestującymi będą uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego, w Zakopanem z Zespołu Szkół Hotelarsko – Turystycznych, a Pieniążkowicach uczniowie Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi. Dodatkowo akcję wspiera ponad 50 placówek szkolnych i przedszkolnych, które od połowy listopada organizują zbiórki wśród uczniów i przedszkolaków.

 

Reklama


o raz piąty, Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą organizuje świąteczną zbiórkę na terenie Podhala. W ubiegłym roku obdarowanych zostało 944 podopiecznych. Partnerem wspierającym akcję jest Nutricia.

 


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.