Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

”Nowa era komputera - poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług przez mieszkańców Gminy Raba Wyżna”.


Wójt Gminy Raba Wyżna ogłasza nabór uczestników szkolenia w ramach projektu pn. ”Nowa era komputera - poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług przez mieszkańców Gminy Raba Wyżna”.

W

ramach projektu, zostaną zorganizowane bezpłatne szkolenia dla 264 mieszkańców Gminy Raba Wyżna którzy ukończyli 25 rok życia. Zajęcia prowadzone będą w 12 osobowych grupach, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Po ich zakończeniu każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający rozwój kompetencji z zakresu wybranego bloku tematycznego.

Regulamin i materiały rekrutacyjne zamieszczone zostały na stronie internetowej Gminy Raba Wyżna (www.rabawyzna.pl) oraz szkół podstawowych w Rokicinach Podhalańskich (www.zsprokiciny.rabawyzna.pl/szkola-podstawowa/nowa-era-komputera.html) i w Podsarniu (www.sppodsarnie.rabawyzna.pl ). Dokumenty rekrutacyjne można także pobrać w w/w szkołach podstawowych oraz w Urzędzie Gminy w Rabie Wyżnej na Dzienniku Podawczym. Dodatkowo w miejscach użyteczności publicznej- w szkołach, ośrodkach zdrowia, sklepach, tablicach ogłoszeń - będą rozwieszane plakaty z ogłoszeniem naborów. Pierwszy kurs planowany jest w już w październiku.

Reklama


Szkolenia odbywać się będą w Szkole Podstawowej im. Bronisława Czecha w Rokicinach Podhalańskich oraz w Szkole Podstawowej im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu.

Projekt będzie realizowany od 1 października 2018r. do lutego 2019r.

 

 


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.