Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

OSP Jabłonka zwycięzcą IV Plebiscytu na Najpopularniejszą Jednostkę OSP Podhala, Orawy, Spisza i Pienin 2017


Zakończył się IV Plebiscytu na Najpopularniejszą Jednostkę OSP Podhala, Orawy, Spisza i Pienin 2017. Czytelnicy Góral Info w plebiscycie SMS-owym uznali, że miano najpopularniejszej jednostki przypada w tym roku Ochotniczej Straży Pożarnej w Jabłonce.

P

lebiscyt złozony z dwóch etapów zakończył się 12 grudnia o godz. 24.00. OSP Jabłonka uzyskała największą liczbę głosów. Tuż za nimi uplasowali się druhowie z Łopusznej, a na najniższym stopniu podiu, stanęli strażacy z Szaflar.

Pełne wyniki procentowe przedstawia poniższy wykres.

Reklama


Strażacy z Jabłonki dołączyli do zwycięzców ubiegłych edycji. Najpopulerniejszą jednostką w 2014 r. była OSP Stare Bystre, w 2015 r. OSP Bukowina Tatrzańska, a w ubiegłym 2016 r. OSP Rdzawka.

Oprócz tytułu OSP Jabłonka otrzyma wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów tegorocznej edycji:

- 1000 zł. od wydawcy gazety Góral Info,
- bon o wartości 1500 zł. do wykorzystania w sklepie sportowym MiD w Nowym Targu (Aleja Tysiąclecia 44C) - www.midsport.pl (sprzęt sportowy, wyposażanie świetlicy, odzież treningowa i itp),
- wejściówki na baseny termalne Gorący Potok w Szaflarach (dla każdego aktywnego strażaka) – www.goracypotok.pl,
- hełm strażacki ufundowany przez Dariusza i Zbigniewa Tokarskich - firma Tok Bike – Szczawnica - organizatorów Ogólnopolskiej Olimpiady Sportowo – Pożarniczej Strażaków OSP w Szczawnicy,
- strażacką sesję zdjęciową dla jednostki ufundowaną przez zakład fotograficzny DRI Foto w Czarnym Dunajcu – www.drifoto.pl.

Nagrodę otrzyma także osoba, która wysłał największą liczbę SMS-ów – bon o wartości 250 zł na zakupy w Hali Handlowej w Nowym Targu (ul. Ludźmierska 25A) ufundowany przez Produkcyjną Spółdzielnię Pracy "SCH" - Nowy Targ –www.hala-handlowa.pl.

 

Wyniki IV Plebiscytu na na Najpopularniejszą Jednostkę OSP Podhala, Orawy, Spisza i Pienin 2017

 


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.