Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Ostatnie dni promocji świątecznej w e-sklepie ekogroszekplus.pl!


Czy słyszałeś już o świątecznej promocji w e-sklepie ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza? To ostatni moment, aby zadbać o świąteczny i pełen ciepła nastrój w swoim domu... Teraz kupując u nas opał w świątecznej promocji można dużo zaoszczędzić…

 

N

 

ie pozwól, aby niskie temperatury za oknem mogły popsuć Tobie i Twojej rodzinie nadchodzące święta… Już dziś zakup opał workowany w super promocyjnych cenach w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl i zrób zapasy na co najmniej kilka najbliższych tygodni zimy – zwłaszcza, że tęgie mrozy dopiero przed nami. Zobacz ile możesz zyskać! U nas zakupisz opał nawet nie wychodząc z domu!

Reklama


Oferujemy renomowane ekogroszki: STRONG®, HALNY®, ENERGY plus, RETOTER plus®, ekomiał RETOTER®, a także węgiel workowany w sortymentach: groszek II JARET, orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał węglowy.

Chcesz kupić węgiel luzem? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1. Więcej informacji odnajdziesz na stronie: www.adamexpodolsze.pl.

Jednocześnie życzymy Państwu pogodnych, zdrowych, pełnych radości i ciepła Świąt Bożego Narodzenia, wielu niezapomnianych chwil w gronie rodzinnym i najbliższych osób. Niech każdy dzień nadchodzącego 2019 roku inspiruje Państwa do realizacji marzeń i planów i przybliża do ich realizacji, dostarczając przy tym licznych powodów do szczęścia. Do siego roku!


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.