Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Piknik Ekologiczny w Rabce-Zdroju


Burmistrz Rabki-Zdroju, Wójt Gminy Spytkowice oraz Wójt Gminy Bystra Sidzina zapraszają mieszkańców do Rabczańskiego Amfiteatru na Piknik Ekologiczny.

 


Wydarzenie będzie miało miejsce 8 września w Amfiteatrze (ul. Chopina 17) w Rabce-Zdroju. Start o godz. 14.00.

 

Reklama


 

Agenda Pikniku Ekologicznego
w Rabczańskim Amfiteatrze w dniu 08.09.2018 r. od godziny 14.00
    

14.00-14.25 – Otwarcie imprezy przez Burmistrza Rabki-Zdroju, Wójta Gminy Spytkowice, Wójta Gminy Bystra-Sidzina. Zaproszenie przez Burmistrza Rabki-Zdrój mieszkańców do podpisania umów na wymianę kotłów.
14.25-14.35 – Zabranie głosu przez Dyrektora Oddziału Zakładu Gazowniczego w Krakowie, lub przedstawiciela Dyrekcji, nt. rozbudowy sieci gazowej w gminie i w związku z tym o możliwości zbierania danych wśród mieszkańców przez pracowników PSG. Wręczenie Burmistrzowi Rabki-Zdroju ekranu do prezentacji danych z systemu monitoringu czystości powietrza.
14.35-14.45 – Zabranie głosu przez przedstawicieli PGNiG OD o możliwości złożenia, wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej na terenie całej gminy, wniosku o zawarcie umowy o przyłącz do sieci gazowej, doradztwo w sprawnym uruchomieniu dostaw paliwa gazowego.
14.45-14.55 – Informacja Komendanta Straży Miejskiej (lub Ekodoradcy) o systemie kontroli spalanych paliw, poborach próbek z palenisk oraz o przestrzeganiu uchwały antysmogowej.
14.55-15.15 – Wystąpienie Inspektora Ekodoradcy informującego o naborze ciągłym prowadzonym przez gminę na wymianę kotłów, o możliwości skorzystanie z nieodpłatnego doradztwa w sprawie oszacowania wykonania modernizacji kotłowni, poinformowanie o realizowanych przez gminę programach, zaprezentowanie gości.

14.00-19.00 – Przewidziany czas trwania Pikniku Ekologicznego.

15.30 – konferencja prasowa w Sali Amfiteatru.

Uwaga, zwracamy się z prośbą do producentów i instalatorów kotłów, aby umożliwili mieszkańcom sporządzenie nieodpłatnego oszacowania wykonania modernizacji kotłowni.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.