Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Pomóżmy Kasi Ustupskiej z Bukowiny Tatrzańskiej chorej na stwardnienie rozsiane


Katarzyna Ustupska to 27-letnia kobieta, matka 2 dzieci. Niestety choruje na stwardnienie rozsiane, które zostało zdiagnozowane w ubiegłym roku. Dzięki intensywnej rehabilitacji oraz turnusom rehabilitacyjnym porusza się samodzielnie. Po wykonaniu szeregu badań zakwalifikowała się do przeszczepu na lipiec 2019 r. Koszt to 50 tys. zł.

W pomoc Kasi Ustupskiej zaangażowało się wiele osób i instytucji m.in. Podhalańska Iskierka Nadziei.

- W ubiegłym roku po zorganizowaniu imprezy dla chorego na SM 28-letniego Andrzeja Jarosza, Kasia zgłosiła się, aby jej pomóc. Poruszała się za pomocą wózka i z trudem przy pomocy osób trzecich robiła parę kroków. Odwiedziliśmy Kasię i dzięki intensywnej rehabilitacji oraz turnusom rehabilitacyjnym dzisiaj porusza się samodzielnie. Po pierwszej zabawie charytatywnej w Cichem Górnem wszystkie zebrane datki przekazano na tę rehabilitację. Kasia po wykonaniu szeregu badań zakwalifikowała się do przeszczepu na lipiec 2019 r. Koszt to 50 tys. .zł., więc nadal zbieramy datki – mówi Janina Baniowska z Podhalańskiej Iskierki Nadziei.

Reklama


W związku ze zbiórką organizowany jest Wielkanocny Koncert Charytatywny, który odb odbędzie się wieczorem w sobotę 7 kwietnia na remizie OSP w Białce Tatrzańskiej. Wystąpią zespoły „Gronicki” i „Banda” oraz DJ Arek. Cegiełka za wstęp – 20 zł.

Kasi Ustupskiej można także pomóc przelewając wolne datki na konto Stowarzyszenia Podhalańska Iskierka Nadziei z dopiskiem „dla Katarzyny Ustupskiej”.

Nr konta (Podhalański Bank Spółdzielczy w Zakopanem):
29 8821 0009 0000 0005 9861 0001

Pomóżmy Kasi. Pamiętajmy, dobro zawsze powraca.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.