Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Promocja świąteczna w e-sklepie ekogroszekplus.pl!


Nie czekaj do stycznia, aż nadejdą tęgie mrozy… Już dziś zakup opał workowany w super promocyjnych cenach w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza! Zadbaj o świąteczny, pełen ciepła klimat w swoim domu... Sprawdź ile zaoszczędzisz kupując u nas opał w świątecznej promocji!

 

 

Nie pozwól, by niskie temperatury za oknem mogły popsuć Tobie i Twojej rodzinie nadchodzące święta - zmącić radość ze wspólnego świętowania Bożego Narodzenia. Dlatego nie czekaj na ostatnią chwilę z zakupem opału. Już dziś odwiedź nasz sklep internetowy ekogroszekplus.pl i zrób zapasy co najmniej na najbliższe kilka tygodni zimy – zwłaszcza, że tęgie mrozy dopiero przed nami! U nas możesz zakupić opał workowany nawet nie wychodząc z domu! Dlaczego jeszcze warto wybrać naszą ofertę? Od 1 do 31 grudnia 2018 roku (lub do wyczerpania zapasów) w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl, należącym do spółki ADAMEX, ceny wszystkich oferowanych produktów workowanych zostały objęte świąteczną promocją! Zobacz ile możesz zyskać!

Reklama


Oferujemy renomowane ekogroszki: STRONG®, HALNY®, ENERGY plus,RETOTER plus®, ekomiał RETOTER®, a także węgiel workowany w sortymentach: groszek II JARET, orzech, orzech wysokokaloryczny oraz miał węglowy.

Chcesz kupić węgiel luzem? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1. Więcej informacji odnajdziesz na stronie:www.adamexpodolsze.pl.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.