Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Przegrany sparing Wierchów z Turbaczem Mszana Dolna


ReklamaPiłkarze Wierchów Rabka-Zdrój w trzecim meczu sparingowym ponieśli pierwszą porażkę. W piątek na boisku w Słopnicach przegrali 3:4 z ekipą Turbaczu Maszana Dolna, grającej w Limanowskiej Klasie A. Bramki dla biało - zielonych strzelili Kamil Lupa, a dwa trafienia dołożył Łukasz Sularz. Już jutro kolejny sparing, a rywalem piłkarzy z uzdrowiska będzie Lepietnica Klikuszowa. 

W

ierchy pojechały do Słopnic po raz kolejny w eksperymentalnym składzie. Brakowało pięciu podstawowych piłkarzy: Jakuba Kusiaka, Daniela Świdra, Bartłomieja Traczyka, Łukasza Majerskiego oraz Konrada Białońskiego. Drużyna z Mszany Dolnej po nieudanej rundzie jesiennej wzmocniła i zbudowała na nowo podstawowy skład, co było wiadać na boisku. Młodość w połączeniu z doświadczeniem dało efekt w postaci czterech bramek strzelonych piłkarzom z Rabki-Zdroju. Nasi piłkarze tylko trzy razy wpakowali piłkę do siatki rywala i tym samym po remisie z Jarmutą Szczawnica i zwycięstwie z KS Bystre doznali pierwszej porażki w przedsezonowych sprawdzianach. 

W niedzielę kolejny mecz sparingowy. Tym razem o godzinie 14:00 na boisku w Nowym Targu rywalami Wierchów będzie zespół Lepietnicy Klikuszowa. Być może po raz pierwszy drużyna zagra w podstawowym składzie. 

 

Wierchy Rabka-Zdrój - Turbacz Mszana Dolna 3:4

Bramki: Kamil Lupa, Łukasz Sularz (2)

Wierchy Rabka-Zdrój: Krzysztof Kawula - Marek Zając, Marek Czyszczoń, Karol Jurzec, Kamil Wróbel - Marcin Wójciak, Artur Homoncik, Marcin Nawara, Paweł Świder - Łukasz Sularz, Kamil Lupa

fot. Jakub Kurek


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.