Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Rabczanin Jakub "Bobas" Wilk w międzynarodowej formacji jazzowej


ReklamaJeden  z najlepszych i najpopularniejszych muzyków Podhala, zamieszkały w Rabce - Zdroju multiinstrumentalista Jakub "Bobas" Wilk na codzień grający w rodzinnym zespole Trebunie Tutki oraz prowadzący w uzdrowisku własne studio nagrań i agencję muzyczną, postanowił powołać formacje jazzową. Grupa nazywa się ''ShockolaD'' i tworzą ją znakomici muzycy z Polski i Ukrainy. Wokalistką grupy jest Ewa Novel, która pochodzi z USA i mieszka w Polsce. Zespól ma na koncie nagraną płytę oraz krążek z kolędami, a także kilka klipów wideo.

I

ch  muzykę można usłyszeć w kilku komercyjnych stacjach telewizyjnych w Kijowie oraz Lwowie, Polskim Radiu, oraz stacjach radiowych w Nowym Jorku, gdzie otrzymali tytuł super grupy międzynarodowej ''łączymy  korzenie'' PL-UA-USA. Zespół z powodzeniem koncertuje w  kraju i poza jego granicami. Kwietniowa trasa koncertowa zapowiada się bardzo ciekawie. Grupa zagra kilka koncertów w Europie, a także wybiera się do Chin na tournee koncertowe.

Więcej informacji można znaleźć na stronie zespołu ShockolaD, a płytę można nabyć w sieci EMPIK, a także w dobrych sklepach muzycznych. 
 
 
 
{youtube}ArTuX2EX8lY{/youtube}
 
 

 


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.