Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Specjalny koncert karnawałowy w Rabce-Zdroju


Po szalenie entuzjastycznym przyjęciu wakacyjnego koncertu André Rieu "Amore - mój hołd dla miłości", Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju ma zaszczyt zaprosić na ekskluzywny pokaz porywającego widowiska muzycznego - specjalny koncert karnawałowy z Sydney! 

M

ajestatyczny Sydney Town Hall w Sydney zapewni piękną oprawę dla tego wyjątkowego, pierwszego koncertu karnawałowego, w którym André Rieu wystąpi ze swoją ukochaną Orkiestrą Johanna Straussa, z którą pracuje od ponad 30 lat. Ponadto jak zwykle pojawią się ulubieni wokaliści - sopranistki i tenorzy współpracujący z André, a także mnóstwo gości i innych niespodzianek. To będzie wspaniały wieczór! spektakularny świąteczny koncert, pełen przebojów muzyki klasycznej i popularnej. Jak zwykle zajrzymy za kulisy, będziemy chłonąć atmosferę zabawy towarzyszącą temu wydarzeniu, a także zwiedzimy Sydney!

André mówi: "Jestem absolutnie zachwycony, że mogłem po raz pierwszy zarejestrować mój koncert noworoczny dla kin. Móc występować w historycznym Ratuszu w Sydney powoduje prawdziwy dreszczyk emocji i nie mogę się oczekać, aby podzielić się tym koncertem z publicznością na całym świecie. Mogę tylko obiecać: będzie dużo niespodzianek!". Nowy Rok, nowy początek, nowy koncert - ale wciąż ten sam Król Walca!

Reklama


2 i 3 stycznia o godz. 19.30 w Kinie "Śnieżka" ul. Nowy Świat 8
czas trwania ok. 125 minut (bez przerwy)


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.