Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

SPOT WYBORCZY RAFAŁA HAJDYŁY - CZAS NA DOBREGO GOSPODARZA (materiał promocyjny)

2018-10-19 21:36:59

ReklamaNazywam się Rafał Hajdyła, mam 47 lat i od 23 lat mieszkam w Rabce-Zdroju. Startuję w wyborach samorządowych na stanowisko Burmistrza Gminy Rabka-Zdrój.

Mam ponad 20-letnie doświadczenie samorządowe. Od 7 lat jestem Geodetą Powiatowym i Naczelnikiem Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Mieniem w Starostwie Powiatowym w Suchej Beskidzkiej. W swojej pracy kieruję 35-osobowym zespołem wykwalifikowanej kadry. W ciągu minionej kadencji samorządowej kierowany przeze mnie Wydział pozyskał ponad 37 000 000 zł z zewnętrznych środków finansowania.


Chcę wykorzystać moje długoletnie doświadczenie dla dobra i rozwoju naszej gminy.

Mam dla Rabki przemyślany, spójny i długoterminowy plan rozwoju. Jego podstawowe założenia znajdują się w moim programie wyborczym „Plan Rozwoju Rabki-Zdroju” dostępnym na stronie internetowej www.rafalhajdyla.pl Na stronie znajdują się również sylwetki kandydatów na radnych startujących z mojego komitetu.

Głównym powodem mojej kandydatury na stanowisko burmistrza Rabki-Zdroju był głos mieszkańców, którzy mi zaufali i którzy pragną długo wyczekiwanych zmian w naszej gminie.

Dziękuję za otrzymane poparcie wielu mieszkańców Rabki i osób z różnych środowisk m.in.: naukowców, przedsiębiorców, nauczycieli, sportowców, w tym Zawodowego Mistrza Świata ISKA, kickboksera, Łukasza Jarosza. Wierzę, że nie zawiodę swoich wyborców, którzy oddadzą swój głos 21 października 2018 r., na mnie i moich kandydatów na radnych.


Pozdrawiam i do zobaczenia na wyborach,

Rafał Hajdyła


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.