Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Spytkowice. Motocykl potrącił starszą kobietę - zmarła w szpitalu


Do wielkiej tragedii doszło w Spytkowicach na drodze krajowej S7. 27-letni motocyklista potrącił 84-letnią kobietę. W wyniku obrażeń staruszka zmarła w szpitalu.

 

D

 

o zdarzenia doszło w niedzielę 29 kwietnia ok. godz.. 16.00.

Reklama


- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu wynika, że 27-letni mieszkaniec Wielkiej Wsi kierujący motocyklem marki BMW, jadąc w kierunku miejscowości Rabka-Zdrój potrącił 84-letnią mieszkankę Spytkowic - relacjonuje mł. asp. Dorota Garbacz, rzecznik nowotarskiej policji.

- Mężczyzna zauważył wchodzącą z lewej strony na jezdnię kobietę, ostrzegł pieszą sygnałem dźwiękowym oraz zjechał do prawej krawędzi jezdni, jednak kobieta przyspieszyła kroku i wtedy doszło do potrącenia. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. 84-latka zmarła w szpitalu, a  pozostałym osobom uczestniczącym w zdarzeniu nic się nie stało - mówi.

Jak mówi Dorota Garbacz, kierujący motocyklem mężczyzna był trzeźwy. Postepowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Rabce-Zdroju.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.