Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Świetny mecz juniorów młodszych Wierchów w Nowym Targu


Juniorzy młodsi Wierchów Rabka-Zdrój zremisowali na boisku w Nowym Targu z rówieśnikami Podhala 3:3 w meczu 3 kolejki Podhalańskiej I Ligi Juniorów Młodszych. Zespół trenera Franciszka Mrózka plasuje się na czwartym miejscu w tabeli i ma do rozegrania jeszcze dwa spotkania. 

W

Mecz w Nowym Targu ułożył się po myśli Wierchów. To Rabczanie otworzyli wynik spotkania, jednak Podhale nie poddało się i wyrównało na 1:1. W środkowej części meczu biało-zieloni podwyższyli wynik najpierw na 2:1, a zaraz po przerwie na 3:1, ale ostatnie słowo niestety należało do ekipy z Nowego Targu, której celem jest awans. Bramkę na 3:3 zdobyli pod koniec spotkania. Mimo wszystko chłopakom należą się wielkie brawa za walkę, a rozegrane minuty z takimi zespołami jak Podhale dodadza pewności w grze. 

poprzednich meczach na inaugurację Wierchy pokonały 4:1 Babią Górę Lipnica Wielka oraz pechowo 1:2 przegrali z Orawa Jabłonka. Kolejny mecz młodzi piłkarz z uzdrowiska zagrają u siebie 12 maja o godzinie 17 z drużyną Szaflar. 

Reklama


fot. Jakub Kurek

 


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.