Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Szaleńczy rajd na podwójnym gazie


2 września policjanci z rabczańskiego komisariatu zatrzymali 23-latka, który kierował samochodem osobowym marki Mazda, znajdując się pod wpływem alkoholu.  Delikwent uszkodził słupki żeliwne i na miejscu zdarzenia zgubił tablicę rejestracyjną.

D

o Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju zgłosiło się dwóch mężczyzn, którzy przynieśli znalezioną przy uszkodzonych słupkach żeliwnych na ulicy Jana Pawła II tablicę rejestracyjną.– Jak oświadczyli chwilę wcześniej mijali jadącą z dużą prędkością i uszkodzoną mazdę. Policjanci natychmiast ustalili właściciela pojazdu i pojechali do jego miejsca zamieszkania – informuje mł. asp. Dorota Garbacz, rzecznik nowotarskiej policji. – Na podwórku przed domem zastali uszkodzony samochód osobowy marki Mazda co mogło świadczyć, że pojazd brał udział w zdarzeniu drogowym. Po chwili mundurowi ustalili i zatrzymali kierującego, którym okazał się 23-letni mieszkaniec Rabki-Zdrój. Po zbadaniu okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został zatrzymany w nowotarskiej komendzie.

Reklama


23-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami nawet do 15 lat, wysoka grzywna, a także pokrycie kosztów naprawy wyrządzonych szkód.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.