Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rabce-Zdroju walczy o 10 tys. zł


Szkoła Podstawowa nr 2 w Rabce-Zdroju bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest m.in. 10 tys. zł. Jeśli palcówce uda się wygrać, otrzymane środki przeznaczy na modernizację szkolnej pracowni komputerowej.

K

ronikę przygotowaną przez szkołę można zobaczyć tutaj: www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycje-konkursow/edycja-2017-2018/szkola-podstawowa-nr-2-w-rabce-zdroju.

Nagrodę Internautów otrzyma placówka, która zdobędzie największą liczbę głosów. Z jednego adresu e-mailowego można zagłosować tylko raz. Po oddaniu głosu, należy ponownie otworzyć swoją skrzynkę e-mailową i aktywować przesłany link.

Reklama


Głosowanie Internautów odbywa się w ramach organizowanego przez PKO Bank Polski Konkursu dla SKO.– W realizowanym od pół wieku konkursie co roku bierze udział kilkaset szkół z całej Polski. Tradycyjnie kolejne edycje odbywają się na szczeblu regionalnym oraz krajowym. Konkurs ma na celu wyróżnienie tych szkół, które w programie SKO wykazały się największą aktywnością i pomysłowością. Listę placówek nagrodzonych w etapie regionalnym znaleźć można na stronie internetowej Banku w zakładce SKO. Na szczeblu krajowym w rywalizacji zmierzy się 11 najlepszych szkół podstawowych z całej Polski – informuje PKO Bank Polski.

11 prezentacji przygotowanych przez laureatów etapu regionalnego zostanie ocenionych przez Komisję Konkursową, która zadecyduje o tym, kto zdobędzie nagrodę główną w Konkursie – 20 tys. zł. Laureat drugiego miejsca otrzyma 15 tys. zł, a trzeciego – 10 tys. zł.– Podobnie jak w ubiegłych latach, również w obecnej edycji Konkursu, na swoich faworytów można głosować za pośrednictwem sieci Internet. Szkoła, która zdobędzie w ten sposób najwięcej głosów, otrzyma Nagrodę Internautów - 10 tys. zł – poinformowano.


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.