Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Turniej piłkarski o Puchar DTP-SOFT i Ośrodka Wypoczynkowego ELA.


W miniony weekend na stadionie Klubu Sportowego Wierchy odbył się turniej piłki nożnej dzieci o Puchar głównych sponsorów klubu – DTP-SOFT i Ośrodka Wypoczynkowego ELA. W rozgrywkach uczestniczyło 7 zespołów z powiatu nowotarskiego w formule gry każdy z każdym. Dużo gry i sportowych emocji towarzyszyło młodym adeptom piłki nożnej.

Z

awodnicy Wierchów zdominowali turniej. Konsekwentna, waleczna i zespołowa gra dała efekty w postaci dwóch pierwszych miejsc. Mecz pomiędzy drużyną Białych i Zielonych dostarczył największych emocji w całym turnieju – całe spotkanie toczyło się na wysokim tempie od początku do samego końca. Ostatecznie drużyna Białych wygrała 2:0 z Zielonymi. Po meczu zawodnicy podziękowali sobie za świetny występ na miarę meczu turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został : Maciej Miśkowiec ( Wierchy Zieloni )
Najlepszym bramkarzem turnieju został : Filip Kubiak ( Górale Nowy Targ )

Reklama


Klasyfikacja końcowa : 
1. Wierchy Zieloni 
2. Wierchy Biali 
3. Górale Nowy Targ 
4. Orawa Jabłonka 
5. PSA Lipnica
6. LKS Szalfary 
7. Wierchy Biało-Zieloni 

W turniej zaangażowało się wiele uznanych marek i firm ,które wsparły organizację tej imprezy sportowej.

• Blachotrapez – główny sponsor Akademii Piłkarskiej Wierchy
• Konspol Nowy Sącz
• Wiśniowski Nowy Sącz
• Ośrodek Wypoczynkowy ELA – Rabka-Zdrój
• DTP-SOFT ( www.dtp-soft.pl )
• Dom Wczasowy ELA – Rabka-Zdrój
• Autoserwis Dziechciowski Rabka-Zdrój
• Zbóje z Gór Podhale
• Ubezpieczenia Doratex Zbigniew Szewczyk

Organizatorzy postarali się o zapewnienie wyżywienia dla uczestników i inne atrakcje, które dostarczył główny partner Akademii firma – Blachotrapez. Po zakończonych rozgrywkach nastąpiła ceremonia wręczenia pucharów, medali i nagród przygotowanych przez organizatorów. Zawodnicy odbierali odznaczenia z rąk głównych sponsorów klubu Pana Dariusza Kondysa i Macieja Wójciaka.– Super sprawą jest taki turniej. Dużo emocji sportowych i  przede wszystkim świetna zabawa dla młodych zawodników. Turniej udał się – jestem bardzo zadowolony z przebiegu rozgrywek. Chciałbym podziękować wszystkim ,którzy pomogli w organizacji turnieju począwszy od wielu firm, które zaangażowały się w tej projekt. Bez ich udziału było by to niemożliwe. Nie mogę zapomnieć też o ludziach, którzy spędzili dwa dni na stadionie aby wszystko rozłożyć i przygotować na czas. Dziękuje wszystkim rodzicom zawodników, którzy pomogli – ich pomoc była kluczowa w przebiegu turnieju. Celem turnieju była dobra zabawa i sportowa rywalizacja i to się udało - powiedział Kamil Lupa. 

fot. Jakub Kurek 


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.