Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Wierchy zdecydowanie lepsze od Lepietnicy Klikuszowa


ReklamaPiłkarze z Rabki-Zdroju rozegrali kolejny mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy wiosennej w Podhalańskiej Klasie "A". Na sztucznej trawie w Nowym Targu drużyna Mariana Tajdusia zdemolowała ekipę Lepietnicy Klikuszowa 6:0 po dwóch bramkach Kamila Lupy oraz Łukasza Sularza. Do siatki trafili także Marcin Nawara oraz Marcin Wójciak. Było to drugie zwycięstwo Wierchów w przedsezonowych sprawdzianach. 

P

o piątkowej porażce na boisku w Słopnicach z zespołem Turbacza Mszana Dolna, trener Tajduś postanowił rozegrać kolejne spotkanie sparingowe w zamian za juniorów, którzy to mieli się spotkać właśnie z Lepietnicą Klikuszowa. Doświadczony szkoleniowiec biało-zielonych zauważył braki w treningu oraz w poszczególnych elementach piłkarskiej taktyki. 

Skład zespołu był bardziej optymalny od piątkowego, jednak po raz kolejny w barwach Wierchów nie mogli zagrać Konrad Białoński oraz Artur Homoncik, a także Daniel Świder oraz Bartłomiej Traczyk, którzy są kontuzjowani. Pierwsza połowa to ospała gra piłkarzy z Rabki-Zdroju, którzy jednak o dwie klasy przewyższali B-klasową Lepietnicę. Lepsza w wykonaniu była druga połowa, podczas której zawodnicy rozpoczeli chociaż trochę realizować założenia trenera. Mecz zakończył się wynikiem 6:0, ale nadal brakuje wiele do tego, aby z gry zadowolony był dowodzący zespołem Marian Tajduś. Liczy on na poprawę frekwencji na treningach, a także coraz większe zgranie zespołu oraz realizowanie jego taktyki. 

 

Wierchy Rabka-Zdrój - Lepietnica Klikuszowa 6:0

Bramki: Kamil Lupa (2), Łukasz Sularz (2), Marcin Nawara, Marcin Wójciak 

Wierchy: Tomasz Potaczek - Marek Zając, Jakub Kusiak (46 Marek Czyszczoń), Kamil Wróbel, Viecheslau Pachabut - Marcin Nawara, Marcin Wójciak, Łukasz Majerski, Paweł Świder - Łukasz Sularz, Kamil Lupa

fot. Jakub Kurek


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.