Bądź z nami na bieżąco, dołącz do nas na

Wyścig o Puchar Wójta Gminy Spytkowice


Bardzo szybko zbliża się termin ostatniego etapu  Podhale Tour - Wyścigu o Puchar Wójta Gminy  Spytkowice. Zawody odbędą się w niedzielę 23 września  - start i meta na terenie kompleksu sportowo wypoczynkowego „BESKID”.

 

Z

 

apisy już od godz. 9:00, start Mini Podhale Tour  o 11:00, natomiast start indywidualny Podhale Tour  rozpocznie się o 13:00. Trasa ta sama co w zeszłym roku, liczy 25,5 km i prowadzi  do Raby Wyżnej, następnie przez znaną już uczestnikom przełęcz w Harkabuzie, by po szybkim zjeździe przez Podsarnie, powrócić do Spytkowic. 

Reklama


Organizatorzy, Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice oraz Gmina Spytkowice, serdecznie zapraszają wszystkich, którzy już brali udział w poprzednich etapach, ale liczą też, że pojawią się nowi kolarze i zaliczą udział w tych popularnych zawodach. Dla uczestników  zostały przygotowane trofea sportowe i nagrody rzeczowe oraz losowanie upominków, a w Spytkowicach będzie podwójna dekoracja gdyż to już  finał i poznamy zdobywcę Pucharu Podhala za 2018 rok.  Największe szanse na zwycięstwo w całym cyklu ma lider Sebastian Druszkiewicz, który o prawie cztery minuty wyprzedza Marka Wojnarowskiego i o siedem Mirosława Lacusa ze Słowacji, jednak w sporcie a szczególnie w kolarstwie nic nie jest pewne, walka trwa do ostatniego metra a kondycji  i ambicji na pewno nikomu nie zabraknie. 

Oprócz jazdy indywidualnej na czas, odbędą się również zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży szkolnej o Grand Prix Gminy Spytkowice. Organizatorzy  zapraszają  młodych adeptów kolarstwa  wraz z całymi rodzinami, to takie miłe gdy najbliżsi czynnie kibicują i dopingują zawodników zmagających się na trasie. Każdy uczestnik Mini Podhale Tour  bierze udział w dekoracji i każdy otrzyma słodki upominek od organizatorów.

Więcej szczegółów na stronie www.podhaletour.tcorzel.pl.

Fot. zdjęcie poglądowe


Komentarze

Skomentuj artykuł jako pierwszy


Zaloguj sięRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Javascript jest wyłączonyProszę włączyć obługę JavaScrip, aby móc w pełni korzystać z serwisu.